درباره دکتر پویا فرهنگ

زیبایی شناسی از ویژگی های منحصر به فرد دکتر پویا فرهنگ می باشد. این نکتـــه باعث شده تا کمتـــرین میـزان عمـــل مجدد بخصوص در مـورد عمل جراحی زیبایی بینی مربوط به دکتر فرهنگ باشد.غیر از تجـربه و تخصـــص فهـم صحـــیح از چهره و المان های صـــورت نتایج جراحی های ایشان را دو چندان کرده است. فوق تخصص جراحی زیبایی پلاستیک ، جراحی زیبایی فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی- رتبه برتربورد فوق تخصصی جراحی زیبایی پلاستیک کشور- متخصص جراحی از دانشگاه علوم پزشکی تهران – رتبه برتر بورد تخصصی جراحی کشور – دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران- فارغ التحصیل ممتاز دیپلم دبیرستان نمونه مدرس تهران – عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
AR-180929465.jpg&NCS_modified=&exif=

جراحی شکم

جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی

لیفت سینه

لیفت سینه یا ماستوپکسی

جراحی پلک

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

پروتز لب

پروتز لب و گونه

لیفت صورت

لیفت صورت یا ریتیدکتومی

جراحی گوش

جراحی گوش یا اتوپلاستی

لیفت باسن

لیفت یا بالا کشیدن باسن

جراحی بینی

جراحی بینی یا رینوپلاستی

دکتر پویا فرهنگ

بیش از 15 سال تخصص، تجربه و کار در جراحی پلاستیک و زیبایی

ویژگی منحصر به فرد دکتر فرهنگ با توجه تجربه و کار ها و رضایت بیماران در طبیعی و متناسب بودن عمل ها با توجه به صورت و سن بیمار می باشد….دکتر پویا فرهنگ زیبایی،اعتماد به نفس و نشاط را به زندگی هموطنانش هدیه می دهد.

0
تجربه کاری
0
عمل موفق
0
مشاوره

لیپولیفتینگ: لیپوساکشن بدون درد

لیپوماتیک یک روش درمانی ویژه است که از طریق ایجاد ارتعاشات ممتد کار می‌کند. به کمک لیپوماتیک جراح می‌تواند بدون استفاده از نیروی فیزیکی، عمل جراحی را به‌راحتی انجام دهد. این بدین معنی است که دقت حرکت در طول جراحی نسبتاً ثابت است، بنابراین عمل کوتاه‌تر شده و دوره بهبودی بیمار نیز سریع‌تر خواهد شد. جراحی لیپوماتیک به جراح اجازه می‌دهد، بدون آسیب رساندن به بافت‌های دیگر پوست، سلول‌های چربی را در زنان و مردان حذف نماید.

در لیپوماتیک شکم، پهلو و …، ابتدا سلول‌های چربی توسط ابزاری به نام “کانولا “شکسته می‌شوند. کانولا این کار را از طریق ایجاد حرکات ارتعاشی انجام می‌دهد. سپس چربی‌های تخریب‌شده به‌آرامی از بدن مکیده می‌شنود.

هزینه لیپوماتیک تا حد زیادی به سطح قیمت‌ها و هزینه‌ها در کشورهای مختلف بستگی دارد. هنگام مقایسه جراحان در کشورهای مختلف، در اکثر موارد، هیچ همبستگی بین قیمت و کیفیت جراحی وجود نخواهد داشت.
دکتر فرهنگ

وبلاگ

یک ویزیت یک زندگی جدید

یک دکتر قابل اطمینان و معتبر برای جراحی زیبایی خود انتخاب کنید