روشهای تولید نوین

استفاده از روشهای تولید نوین و صنعتی

ارائه خدمات مهندسی

ارائه خدمات مهندسی با کیفیت

مواد اولیه با کیفیت

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مقاوم

کنترل کیفیت

ساخت فیلترهای با کیفیت و استاندارد
logo-mark-1

جاوید فیلتر

شرکت جاوید فیلتر تولید کننده فیلتر هوا و روغن انواع ماشین های سبک (ایرانی و خارجی) و سنگین و ماشین آلات صنعتی و کشاورزی

 

تولید محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه

11دستگاه پیشرفته
25تنوع محصولات
15سال فعالیت مستمر
78کارکنان با تجربه
logo-mark-1

درباره شرکت جاوید فیلتر 

شرکت جاوید فیلتر تولید کننده فیلتر هوا و روغن انواع ماشین های سبک (ایرانی و خارجی) و سنگین و ماشین آلات صنعتی و کشاورزی می باشد. این شرکت به جهت استفاده از بهترین مواد اولیه و بالاترین تکنولوژی روز دنیا قابلیت رقابت بسیار خوبی در داخل کشور و بازارهای جهانی دارد.

جاوید فيلتر باسابقه توليد فيلتر در انواع و اقسام مختلف در ايران می باشد . اين شرکت با توجه به امکانات فنی ، توان پرسنلی و با تکیه بر دانش فنی خود تا کنون انواع فيلترهای مورد نياز صنايع خودرو سازی و مصرفی در کشور و همچنين فيلترهای صنعتی مورد نياز صنايع بزرگ را طراحی و توليد نموده است .

این شرکت با اتکاء به سالها تجربه موفق و دارا بودن سیستم تضمین کیفیت مناسب، امروزه توان طراحی، تولید و آزمون انواع هواکش روغنی، هواکش خشک، فیلتر هوا، فیلتر روغن، قطعات یدکی هواکش و انواع و اقسام فیلترهای اسپرت و ارائه خدمات فنی و مهندسی شامل انواع خدمات آزمایشگاهی و ساخت تجهیزات و مواد آزمایشگاهی را بر اساس استانداردهای معتبر دارا می‌باشد.

logo-mark-1

فیلتر خودرو

این شرکت در جهت ارتقای هر چه بیشتر محصولات و بالا بردن کیفیت فیلترها با ایجاد طرح جانبی در کنار تولید صافی سعی کرده تا حد امکان مواد اولیه رزین و چسب هایی که به صورت فنی و اختصاصی بوده را تولید و با کیفیت بالای این محصولات تولید خود را تا بالاترین حد امکان ارتقا دهد. چسب ها و رزین های تولیدی در حد مطلوب و مورد تایید بوده و در کنار تولید فیلتر خود یک خط جداگانه ای برای دیگر تولید کنندگان می باشد یکی دیگر از اهداف شرکت در توسعه این کار بهره گیری و ساخت این مواد و کاهش هزینه های بالای تهیه این مواد و جدای از آن کاهش هزینه های حمل و نقل و هزینه های جانبی می باشد و با این کار هدف بزرگی را که کاهش هزینه ها و سود هرچه بیشتر شرکت می باشد.

 تحقیق و توسعه 

شرکت در کنار تولیدات خود واحدی را برای پیشروی هر بیشتر محصولات و تولید محصولات جدید و مورد تقاضای بازار برای خود در نظر گرفته و با این کار سعی در پیشرفت هر چه بیشتر شرکت دارد. یکی دیگر از اهداف این واحد همسان سازی شرکت با بازار و تحولات روز در صنعت فیلترسازی بوده که به نوبه خود با پیشرفت صنعت و تکنولوژی های جدید می بایست خطوط تولید و رشدهای آن را با تحول پیشرفت تکنولوژی پیش برد.

انجام تحقیقات علمی در خصوص عوامل موثر و تعیین کننده عملکرد و عمر و شکل ظاهری صافی و فیلتر، اطلاعات جامع و مدونی را برای شرکت فراهم ‌آورده‌ است تا بتواند با در اختیار داشتن امکانات طراحی و ساخت قالبهای موردنیاز ، محصولاتی با کیفیت بالا و مقرون‌به‌صرفه، در راستای افزایش رضایت مشتریان تولید نماید. مشتریان شرکت به طور عمده خودروسازان سنگین و سبک، سازندگان ماشین‌آلات راهسازی، کشاورزی، کمپرسورسازی‌ها و صنایع نظامی می‌باشند.

جاوید فیلتر

_

تولید کننده انواع فیلتر روغن و هوا

_