قیمت مناسب

کادر مجرب

تجربه بالا

تنوع تولید

مختصری درباره شرکت

گرچه دغدغه مشترک امروز ما ارائه محصولات با کیفیت است، اما چشم انداز وسیعی فراتر از مرزهای جغرافیایی ایران عزیزمان برای ما ترسیم کرده ایم . جایگاهی که بی شک برای تمامی فعالان عرصه صنعت سیم و کابل افتخارآفرین خواهد بود . اعتقاد راسخ داریم که با توجه به رشد فزاینده تغییرات در سطوح کیفی محصولات سیم و کابل موجود در بازارهای جهانی ، تدوین نقشه راه مبتنی بر استراتژی دانش محور مهمترین عامل برای عبور از گردنه های مسیر توسعه خواهد بود . ما با هدف تبدیل سیم و کابل به انتخاب نخست مشتریان ، ارتقاء روز افزون سطح کیفی تولیدات و ارج نهادن به عناصر بنیادی سازمان را که همانا اعتماد مشتریان گرامی می باشد سرلوحه فعالیت های خود قرار داده ایم .

خدمات ما

عرضه کننده انواع کابل تخصصی

تامین کننده انواع کابل ابزار دقیق

عرضه کننده انواع کابل تخصصی

یهترین قیمت 80%
ارائه فاکتور رسمی 80%
تحویل سریع کالا در سراسر ایران 90%

چرا صابری؟

سیم و کابل صابری رشد و توسعه سریع و گسترده خود را مدیون نوآوری و تلاش بی وقفه مدیران و کارکنانش می داند و همین بالندگی سبب گردیده که این واحد تولیدی با سرعتی قابل توجه حجم وسیعی از بازارهای داخلی و صادراتی را در اختیار داشته باشد . هدف اصلی ما تلاش در جهت کسب رضایت مشتریان و ارتقاء کیفیت محصولات است …

تحویل سریع کالا در سراسر ایران

تحویل به موقع و در اسرع وقت سفارش مشتریان از مهمترین دغدغه های ما می باشد . مدیریت و نظارت مستمر از لحظه بارگیری کالا تا رسیدن کالا به مقصد از اصول مهم این شرکت می باشد .

تضمین بهترین قیمت

مطمعناً قیمت مهمترین فاکتور در هر معامله می باشد . با توجه به عاملیت فروش چندین کارخانه معتبر سیم و کابل توسط صابری در ایران با سابقه طولانی و درخشان ، این شرکت همواره ارائه دهنده بهترین قیمت به مشتریان خود می باشد .

ارائه فاکتور رسمی

تمامی ارگان های دولتی و سازمان های بزرگ در خریدهایشان حتماً نیازمند دریافت فاکتور رسمی می باشند . شرکت بازرگانی کیام تال با شفافیت کامل در معاملات خود ارائه دهنده فاکتور رسمی دارای ارزش افزوده و مدارک مرتبط می باشد .

کابلهای سیلیکونی

سیم و کابل نسوز سیلیکونی

سیم نسوز و کابل نسوز 

سیلیکون ها ترکیباتی هستند مصنوعی با تنوع زیاد در اشکال و کارایی های متفاوت و مقاوم در برابر دمای ۶۰c- تا ۲۵۰c+ ، سیلیکون عنصر سیلیسیم با نماد Si در جدول تناوبی و یک عنصر شیمیایی از خانواده شبه فلزات میباشد.این ماده در شرایط محیطی مثل نور شدید و مستقیم خورشید ، رطوبت بالا ، سرمای تا ۶۰c- و گرما تا ۲۵۰c+ برپایه تحقیقات علمی به جرات میتوان گفت که طی ده ها سال خاصیت شیمیایی و فیزیکی خود را از دست نخواهد داد.

محصولات ما

7

کابل ابزار دقیق

shnavr

کابل پمپ شناور

mokh

کابل مخابراتی

iso-480x480

سیم خودرویی