به وب سایت مهدکودک ماهان خوش آمدید

مهد کودک ماهان با بهره مندی از امکانات و شیوه های روز دنیا، به فکر فردای فرزندان ایران زمین است.
مهد کودک ماهان در منطقه هفت تیر تهران، آماده خدمت رسانی است. مروری بر سال‌ها فعالیت
مجموعه ماهان با اهداف مشخص تأسیس شده ، و در اینجا رشد همه جانبه کودکان مدنظر است که‌ دارای چند زیرمجموعه می باشد و از اصلی ترین این اهداف می توان به تقویت مهارت های شناختی ، فیزیکی ، زبان شناختی ، عقلانی ، عاطفی ،اجتماعی و شخصیتی کودکان اشاره کرد .همه میدانیم یادگیری اولیه رفتارها و روابط اجتماعی ، زبان های خارجی ، نقاشی ، موسیقی و کارهای دستی ، اگر از کودکی آغاز شود نه تنها بازده بیشتری در روند فراگیری دارد ، بلکه کودک را ازنظر زمانی به پیش می برد و ارزش های مهمی چون صداقت ،نوع دوستی ، محبت ، استقلال ، عطوفت ، سازگاری و هماهنگی با جامعه به او آموخته می شود.

فعالیت بدنی

تدریس زبانهای خارجی

یادگیری و سرگرمی

مربیان حرفه ای

برنامه های شاد و مفید در مهدکودک ماهان

ما در مهدکودک ماهان با برنامه های شاد و مفرح و آموزنده در کنار کودکان شما هستیم. در مجموعه ماهان به کودکان اجازه داده می شود علائق خود را کشف کنند و به فعالیتهایی که آنها انتخاب می کنند توجه می شود. حتى در بازیها و فعالیتهاى آزاد اطلاعات بسیاری درباره استعدادهای نهفته کودکان بدست مى آید.

  • نقاشی و طراحی
  • قصه گویی و کتابخوانی
  • خمیر بازی
  • انواع بازی های فکری
  • کاردستی
  • شعر و سرود

اردوی ماهانه

برگزاری اردوهای ماهانه در مجموعه ماهان

کلاس موسیقی

برگزاری کلاسهای موسیقی برای کودکان علاقمند

آکادمی هنر

استعدادیابی و آموزش به کودکان در آکادمی هنر

کلاس های نقاشی

آموزش نقاشی و خوشنویسی حرفه ای به کودکان

چرا ماهان

همه میدانیم یادگیری اولیه رفتارها و روابط اجتماعی ، زبان های خارجی ، نقاشی ، موسیقی و کارهای دستی ، اگر از کودکی آغاز شود نه تنها بازده بیشتری در روند فراگیری دارد ، بلکه کودک را ازنظر زمانی به پیش می برد و ارزش های مهمی چون صداقت ،نوع دوستی ، محبت ، استقلال ، عطوفت ، سازگاری و هماهنگی با جامعه به او آموخته می شود.

گالری تصاویر